MMdeco

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy jesteśmy w stanie dojechać do Klienta?
Tak! wystarczy że zadzwonisz pod jeden z numerów podanych w zakładce KONTAKT i umówisz się na wizytę naszego doradcy lub projektanta
Czy mogę liczyć na rabaty oraz upusty na kompleksowe zlecenia?
Tak! Nasza oferta jest przystosowana dla klientów którzy cenią swój czas. Dzięki kontaktom z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne rabaty oraz upusty dla Naszych stałych oraz kluczowych klientów
Wysłałem maila z zapytaniem, kiedy dostanę odpowiedź?
Nasi doradcy pracują od 8:00 do 17:00 każdego roboczego dnia, oraz w każdą Sobotę od 9:00 do 13:00. W tych godzinach maksymalnie 24h od otrzymanej wiadomości skontaktujemy się z Państwem
Skąd wziąć ekipę remontową?
Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi wykonawcami, których możemy Państwu polecić. Decyzję wyboru jednego z nich lub własnego pozostawiamy Państwu.
Czy mogę zlecić MMdeco zaprojektowanie salonu lub pokoju?
Naturalnie że Tak! Nasi specjaliści posiadają rozległe doświadczenie w dziedzinie projektowania wnętrz, nie Tylko Łazienek! Pomimo naszej tytułowej specjalizacji jesteśmy w stanie przedstawić atrakcyjne rozwiązania projektów wszelkich pomieszczeń w konkurencyjnej cenie!
Jaki jest koszt projektu?
Cena projektu zależy od metrażu i zakresu prac. Wyceny dokonujemy podczas spotkania z Klientem, po poznaniu jego preferencji oraz charakteru i funkcjonalności pomieszczeń.
Ile razy mogę zlecić poprawę projektu?
Zwykle są to dwie poprawki, jednak jeśli chodzi o nieduże zmiany, to zawsze je wykonujemy, aż do momentu, gdy Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.
Co zrobić, gdy projekt nie będzie podobał mi się po poprawkach?
W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Musisz jednak wiedzieć, że nigdy nie zdarzyło się, aby nasi Klienci byli niezadowoleni z finalnej wersji projektu.
Co powinienem przynieść na pierwsze spotkanie?
Rzuty pomieszczeń, własne zdjęcia czy inspiracje będą mile widziane.

MMdeco tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz życiową pasją którą realizują każdego dnia. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na tworzenie oryginalnych projektów wnętrz i profesjonalną sprzedaż artykułów łazienkowych i nie tylko... Wykonujemy swoją pracę z dużym zaangażowaniem i troską o klienta.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o zapewnienie zrealizowania jego potrzeb.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie wyposażenia łazienek oraz wnętrz. Oferujemy projektowanie określonych pomieszczeń zarówno gratisowo jak i odpłatnie z dodatkowymi usługami. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie każdego klienta w tym celu możemy udać się do miejsca zamieszkania, aby pomóc zaprojektować. Dodatkowo doradzamy dobranie odpowiedniego asortymentu, który jest możliwy do zakupienia przez nasze Studio.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie i zapytania.