Łazienki Puławy

Łazienki puławy

Jako klient firmy „MMdeco” w Puławach możesz liczyć na nasze ogromne doświadczenie zarówno w kwestii projektowania oraz wykonania. Chcemy Cię również zapewnić, że cały proces będzie dla Ciebie zupełnie niekłopotliwy. Przyniesiemy do Ciebie wizualizację projektu, a decyzje z każdego etapu projektu będą zapadać w Twoim domu.

Twoja łazienka puławy będzie zaprojektowana „na miarę” przez jednego z naszych Specjalistów Projektantów. Użyte zostaną najwyższej jakości materiały z asortymentu firm, które znasz i którym ufasz. W naszej pracy nie używamy metod "na skróty". Kiedy projekt zostanie ukończony, poznasz całkowity i ostateczny koszt remontu. Nasza usługa zawiera wszystko projekt, robociznę i materiały - wszystko to ukończone w obiecanym terminie. Możesz oczekiwać, że remont Twojej łazienki wykona jedna ekipa naszej firmy, nigdy nie będzie to podwykonawca. Ta ekipa odniesie się z szacunkiem do Ciebie, Twojej rodziny, zwierząt domowych, Twojego domu i życia!

Mamy doświadczenie zarówno w projektach z ograniczonym budżetem jak również w projektach gdzie ograniczeń takich Inwestor nie stawia. W takim wypadku materiały wykończeniowe dobieramy kierując się przede wszystkim jakością, najnowszymi trendami i nowoczesnym designem

 

Zakres usług projektowych ustalany jest indywidualnie z inwestorem podczas rozmowy wstępnej i może obejmować:

  • opracowanie wstępnej koncepcji aranżacji łazienki w oparciu o dokumentację dostarczoną przez Klienta
  • wykonanie kompletnego Projektu Łazienki bazującego na trójwymiarowej wizualizacji
  • wydruk zaakceptowanego projektu z pełnym wymiarowaniem
  • dobór materiałów wykończeniowych zgodnie z uzgodnionym wcześniej budżetem (ceramika, wanny, kabiny, baterie, meble łazienkowe, płytki ścienne i podłogowe, oświetlenie)
  • polecenie firm wykonawczych.

 

Zobacz więcej!